36. Natalia Sroka - Azuara z cyklu El Pueblo, 2014
sygn. p.d.: Natalia Sroka 2014, opisany na odwrocie: Natalia Sroka Azuara z cyklu El Pueblo 2014
Nr katalogowy: 36
Natalia Sroka (1982)
Azuara z cyklu El Pueblo, 2014
akryl, płótno / 70x70 cm
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR
1 800 zł
430 EUR
556 USD