16. Iwona Ostrowska - Głowa w chmurach, 2014

    Ewa Miazek
    - Pasażerowie, 2014,

    Urszula Wilk
    - bez tytułu z cyklu Horyzonty, 2014,

(ur. 1962 r.) studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. M. Wiśniewskiego. Ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych i udział w licznych prezentacjach zbiorowych oraz festiwalach sztuki w Rzymie (Włochy), Turcja, Bruksela (Belgia), Niemcy, Gruzja, Grecja, Monastir (Tunezja). Jest uczestnikiem plenerów międzynarodowych i sympozjów twórczych.

Nr katalogowy: 16

Iwona Ostrowska (1962)
Głowa w chmurach, 2014

olej, płótno / 60 x 60 cm
sygn. p.d.: JST
opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 000 zł
242 EUR