68. Paweł Zapendowski - Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness, 2014

    Marta Kochanek-Zbroja
    - Hurra !, 2010,

    Wanda Juścińska
    - Deszczowy dzień, 2000,

Nr katalogowy: 68

Paweł Zapendowski (1962)
Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness, 2014

(dyptyk) olej, płótno / 61 x 61 cm (każdy)
sygn. p.d.: ZAPENDO
opisany na odwrocie: Paweł Zapendowski-Paris-avril 2014 oraz Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 500 zł
363 EUR
494 USD