Aukcje
Wystawy
Obrazy galerii
Zaproponuj obiekt
KUP SPRZEDAJ Usługi
Inspiracje
O nas
Kontakt
pl
pl
en
pln
pln
eur
usd
chf
165.

Viola Caldeo
(ur. 1977)

Fortepian 1, 2025

olej, płótno / 130 x 120 cm

sygn. i opisany na odwrociu: Viola Caldeo / "Fortepian" 1 / oil on canvas / 130 x 120 / 2025

Cena wywoławcza:
20 000
Estymacja:
25 000 - 30 000
Cena wylicytowana:
30 000
165.

Viola Caldeo
(ur. 1977)

olej, płótno / 130 x 120 cm

Podatki i opłaty

  • Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna.
    Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 20%.
  • Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite" według progów zawartych w regulaminie aukcji. Do 50 tys. euro stawka opłaty wynosi 5%.

Viola Caldeo jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Studiowała malarstwo w pracowni prof. Lecha Kołodziejczyka. Zajmuje się malarstwem i rzeźbą. W swoim dorobku ma udział w szeregu wystaw w kraju i zagranicą, m.in. w Bolonii (2007, 2010, 2015), Cosenzy (2004) i Monako (2014, 2017). W Polsce jej prace można było w ostatnich latach oglądać na wystawach organizowanych w Związku Polskich Artystów Plastyków.