30. Eugeniusz Geppert - Pegazy

    Mieszko Jabłoński
    - Dama z małpką,

    Leopold Gottlieb
    - Ogrodnicy, 1926-1927,

  sygnCENA GALERYJNA: 45 000 zł

Nr katalogowy: 30

Eugeniusz Geppert (1890 - 1979)
Pegazy

olej, tektura, / 69,5 x 93,5 cm

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 757 EUR
13 202 USD

Estymacja:
45 000 - 50 000 zł
10 976 - 12 196 EUR
14 852 - 16 502 USD