19. Wojciech Weiss - Pejzaż z Kalwarii, ok. 1936

    Theodor Urtnowski
    - Gdańsk,

    Kasper Pochwalski
    - Jędruś,

Nr katalogowy: 19

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pejzaż z Kalwarii, ok. 1936

olej, płótno / 55,7 x 69,4 cm
sygn. l. d.: Weiss

Cena wywoławcza:
32 000 zł
7 805 EUR
10 562 USD

Estymacja:
37 000 - 45 000 zł
9 025 - 10 976 EUR
12 212 - 14 852 USD