51. Henryk Hayden - Podmiejski pejzaż francuski, 1930

    Szymon Mondzain
    - Martwa natura z dzbankiem,

    Marcin Samlicki
    - Uliczka La Vignan, 1917 r.,

  sygn.l.d. Haydens

Nr katalogowy: 51

Henryk Hayden (1883 - 1970)
Podmiejski pejzaż francuski, 1930

olej, płótno / 69.3 x 60.5 cm

Cena wywoławcza:
39 000 zł
9 513 EUR
12 872 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 757 - 12 196 EUR
13 202 - 16 502 USD