45. Alfred Aberdam - Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930
Nr katalogowy: 45
Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930
olej, płótno / 50 x 72 cm
sygn. p.g.: Aberdam
- Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 318 EUR
9 901 USD
- Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 537 - 10 976 EUR
11 552 - 14 852 USD