45. Alfred Aberdam - Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930

    Maurycy (Maurice) Mędrzycki (Mendjizki)
    - Pejzaż,

    Seweryn Szrajer
    - Barka na rzece,

Nr katalogowy: 45

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930

olej, płótno / 50 x 72 cm
sygn. p.g.: Aberdam

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 318 EUR
9 901 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 537 - 10 976 EUR
11 552 - 14 852 USD