33. Stanisław Eleszkiewicz - Mężczyzna przy stole, 1943
Nr katalogowy: 33
Stanisław Eleszkiewicz (1900 - 1963)
Mężczyzna przy stole, 1943
olej, sklejka / 38 x 46 cm
sygn. p.d.: S. Eleszkiewicz
Na odwrocie nalepka z francuskim stemplem i datą 1943.
- Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 366 EUR
7 261 USD
- Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
6 098 - 7 318 EUR
8 251 - 9 901 USD