60. Stefan Gierowski - DXV, 1984

    - Pociąg, 1972,

    Magdalena Abakanowicz
    - Portret anonimowy, 2001,

Nr katalogowy: 60

Stefan Gierowski (1925)
DXV, 1984

olej, płótno / 120 x 90 cm
opisany na odwrocie: s. gierowski / Ob DXV W-wa 1984

Cena wywoławcza:
80 000 zł
19 513 EUR
26 403 USD

Estymacja:
100 000 - 120 000 zł
24 391 - 29 269 EUR
33 004 - 39 604 USD