1. Stanisław Janowski - Trzewikom na chwałę pajacom na przestrogę

    Nikifor Krynicki
    - Miasteczko,

Nr katalogowy: 1

Stanisław Janowski (1866 - 1942)
Trzewikom na chwałę pajacom na przestrogę

olej, płótno / 40 x 55 cm
sygn. p.d.: St. Janowski
l.d.: Trzewikom na chwałę pajacom na przestrogę

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 220 EUR
1 651 USD

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 464 - 1 708 EUR
1 981 - 2 311 USD