11. Jerzy Kossak - Napad wilków, 1939

    Jacek Malczewski
    - Muza na drabinie, 1918,

    Ignacy Zygmuntowicz
    - Zima na Placu Trzech Krzyży,

Nr katalogowy: 11

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Napad wilków, 1939

olej, tektura / 48,5 x 68 cm
sygn. l.d. Jerzy Kossak 1939

Cena wywoławcza:
9 500 zł
2 318 EUR
3 136 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 927 - 3 659 EUR
3 961 - 4 951 USD