70. Jacek Pałucha - Victorian Style

    Franciszek Starowieyski
    - Wolność prowadzi lud, 2008,

    Christoph Kiefhaber
    - Was siehst du?, 1988,

  sygn. p.d.: J. Pałucha 2014 na odwrocie: certyfikat autentyczności z odręcznym podpisem artysty CENA GALERYJNA: 4 000 ZŁ

(ur. 1966 r.) studiował na warszawskiej ASP w latach 1987-93. Lider zespołów rockowych Formacja Nieżywych Schabuff, Furmanka i Superpałka oraz Najemcy z kosmosu. Autor projektów płyt własnych zespołów. Zagrał jedną z głównych ról w filmie „Balanga” Łukasza Wylężałka. Od kilku lat zajmuje się wyłącznie malarstwem sztalugowym, ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 70

Jacek Pałucha (1966)
Victorian Style

olej, płótno; / 55x70 cm

Cena wywoławcza:
3 500 zł
854 EUR
1 156 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
976 - 1 464 EUR
1 321 - 1 981 USD