54. Andrzej Pronaszko - Martwa natura ze skrzypcami

    Eugeniusz Zak
    - Portret kobiety,

    Andrzej Kreutz-Majewski
    - Czarnoksiężnik,

  sygnowany p.d.: and. pronaszko CENA GALERYJNA: 30 000 zł

Nr katalogowy: 54

Andrzej Pronaszko (1888 - 1961)
Martwa natura ze skrzypcami

olej, płótno; / 91x70 cm

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 879 EUR
6 601 USD

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
6 098 - 8 537 EUR
8 251 - 11 552 USD