17. Jakub Zucker - Portret chłopca

    Jakub Zucker
    - Portret kobiety,

    Theodor Urtnowski
    - Gdańsk,

  sygn. p.g. J.ZUCKER

Nr katalogowy: 17

Jakub Zucker (1900 - 1981)
Portret chłopca

olej, deska, / 33x24cm

Cena wywoławcza:
5 500 zł
1 342 EUR
1 816 USD

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 464 - 1 708 EUR
1 981 - 2 311 USD