12. Ignacy Zygmuntowicz - Zima na Placu Trzech Krzyży
Nr katalogowy: 12
Ignacy Zygmuntowicz (1875 - 1947)
Zima na Placu Trzech Krzyży
olej, płótno / 34 x 49 cm
sygn. p.d.: I. Zygmuntowicz
- Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD
- Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 879 - 6 098 EUR
6 601 - 8 251 USD