72. Stefan Gierowski - Obraz DCX, 1990

    Christoph Kiefhaber
    - Was siehst du?, 1988,

    Henryk Stażewski
    - Kompozycja nr 104, 1976,

  sygn. na odwrocie: s.gierowski/Ob DCX/WARSZAWA 1990 CENA GALERYJNA: 250 000 ZŁ

Nr katalogowy: 72

Stefan Gierowski (1925)
Obraz DCX, 1990

olej, płótno, / 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:
120 000 zł
29 269 EUR
39 604 USD

Estymacja:
160 000 - 250 000 zł
39 025 - 60 976 EUR
52 806 - 82 509 USD