3. Janina Nowotnowa - Martwa natura

    Nikifor Krynicki
    - Miasteczko,

    Piotr Stachiewicz
    - Kwiat,

Nr katalogowy: 3

Janina Nowotnowa (1883 - 1963)
Martwa natura

olej, płyta / 50 x 65 cm
sygn. p.d.: Janina Nowotnowa

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 952 EUR
2 641 USD

Estymacja:
9 000 - 11 000 zł
2 196 - 2 683 EUR
2 971 - 3 631 USD