74. Marian Czapla - Dyptyk Ona i On

    Henryk Stażewski
    - Kompozycja nr 104, 1976,

    Tadeusz Dominik
    - Pejzaż, 2000,

Nr katalogowy: 74

Marian Czapla (1946)
Dyptyk Ona i On

olej, płótno, 2 x 120 x 80 cm / 2 x 120 x 80 cm
sygn.l.d i l.g

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 318 EUR
9 901 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł
8 537 - 9 757 EUR
11 552 - 13 202 USD