9. Agata Baltyzar - Strange place... South, 2012

    Juliusz Kosin
    - bez tytułu, 2014,

    Urszula Dzwonik
    - Przed wczoraj, 2014,

(ur. 1979 r.) studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w pracowni malarstwa prof. A. Wsiołkowskiego w 2006 r. W latach 2009-2011 asystentka w Zakładzie Malarstwa Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Stypendystka Prezydenta Miasta Krakowa (2007). Finalistka The 2012 Art Kudos International exibition (2012). Nominowana do nagrody na I Ogólnopolskim konkursie Obrazy muzyką malowane (2008). Otrzymała wyróżnienie honorowe konkursu Fundacja im. Franciszki Eibisch, Warszawa (2007). Autorka wystaw indywidualnych: Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów, Gorlice (2010); Galeria ZPAP Pod podłogą, Lublin (2010); Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury, Dębica (2010); Zaklęci wędrowcy, Galeria Raven, Kraków (2008); Państwowa Galeria Sztuki Współczesnej, Przemyśl (2007); Galeria Politechniki Krakowskiej Gil, Kraków (2005).

Nr katalogowy: 9

Agata Baltyzar (1979)
Strange place... South, 2012

olej, płótno / 75 x 90 cm
sygn. l.d.: monogram
opisany na odwrocie: STRANGE PLACE... SOUTH AGATA BALTYZAR 2012 75X90 OIL CANV.

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR