10. Urszula Dzwonik - Przed wczoraj, 2014

    Agata Baltyzar
    - Strange place... South, 2012,

    Emilia Gąsienica-Setlak
    - Trójkąty, 2011,

opisany na odwrocie: DZWONIK ULA 2014

(ur. 1973 r.) w latach 1994-1998 studiowała na ASP we Wrocławiu. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w pracowni malarstwa prof. A. Klimczaka-Dobrzanieckiego. Uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Laureatka nagrody Fundacji im. I.J. Paderewskiego w Krakowie. Jest obecna w rankingu artystów współczesnych Kompas Sztuki (2008, 2010). Autorka wystaw indywidualnych: ASP, Wrocław (1997); Galeria Sztuki Współczesnej, Brzeg (1997); Galerie, Saint Quentin, Francja (2000); Muzeum Zachodnio-Kaszubskie, Bytów (2002); Instytut Polski, Lipsk, Niemcy (2004); Kirow Galerie, Lipsk, Niemcy (2004); Petite Comptoire, Reims, Francja (2005); Palais de Fervaques, Saint Quentin, Francja (2005); Wokół miasta, Galeria pod Plafonem, Wrocław (2009); Punkt widzenia, Galeria Garbary 48, Poznań (2011); KoRELACJE, Galeria M Odwach, Wrocław (2011); Pretext, Galeria ZPAP Na Piętrze, Łódź (2013).

Nr katalogowy: 10

Urszula Dzwonik
Przed wczoraj, 2014

olej, płótno / 51x51 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
335 EUR
463 USD