89. Katarzyna Korytkowska - Savage Garden Violet, 2014

    Monika Stolarska
    - Substancja 3, 2013,

    Marzena Gawrysiak
    - Ada, 2014,

sygn. p.d.: K.Korytkowska, na odwrocie: naklejka autorska

(ur. 1979 r.) studiowała na kierunku artystycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Uzyskała dyplom z malarstwa z wyróżnieniem w 2004 r. w pracowni prof. W. Maszkowskiego.

Nr katalogowy: 89

Katarzyna Korytkowska (1979)
Savage Garden Violet, 2014

olej, płótno / 75x85 cm, 50x60 cm w świetle ramy

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
265 USD