8. Juliusz Kosin - bez tytułu, 2014

    Wojciech Kaleta
    - Konfrontacja, 2014,

    Agata Baltyzar
    - Strange place... South, 2012,

(ur. 1989 r.) jest absolwentem malarstwa ASP w Krakowie. Studiował w pracowni malarstwa prof. S. Rodzińskiego, później w pracowni prof. L. Misiaka i pracowni rysunku prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej. Dyplom zrealizował w 2013 r. w pracowni prof. L. Misiaka. Laureat stypendium Prezydenta Częstochowy (2010). Uzyskał wyróżnienie na XI Jesiennym Salonie Sztuki Homo Quadratus Ostroviensis. Autor wystawy indywidualnej w Galerii Of Art, Częstochowa (2011). Uczestnik wystawy zbiorowych: Pracownia prof. L. Misiaka, Collegium Maius, Kraków (2013); Pracownia rysunku prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej, Galeria Pentagon, Radom (2012); Konkurs na dzieło, ASP, Kraków (2011, 2013); Pracownia rysunku prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej, Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków (2011); Postaciopowieść, Galeria Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Kraków (2011); Galeria Onamato, Kraków (2011); Warsztaty partytur graficznych, Fundacja „Artforum”, Kraków (2011).

Nr katalogowy: 8

Juliusz Kosin (1989)
bez tytułu, 2014

olej, płótno / 65 x 81 cm
opisany na odwrocie: J. KOSIN

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 600 zł
383 EUR
529 USD