35. Aleksandra Kuczara - W górach śniadanie, 2013

    Marta Konieczny
    - Negatyw, 2013,

    Kamila Makaruk
    - Corbu, 2013,

(ur. 1984 r.) jest absolwentką Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu. W 2009 r. zrealizowała dyplom w zakresie grafiki warsztatowej w pracowni prof. Ch. Nowickiego i projektowania graficznego w pracowni prof. E. Smolińskiego. Dyplom uzupełniła aneksem z malarstwa w pracowni M.W. Kuczmy. W latach 2009-2012 studentka wydziału Malarstwa tej samej uczelni. Uczestniczka ekspozycji: Wystawa Pracowni Multimediów, Galeria Za szybą, Wrocław (2012); Materia medicinalis, materia artificialis, Muzeum Farmacji, Kraków (2011); Biennale Sztuki Młodego Wrocławia, Centrum Sztuki IMPART, Wrocław (2011); Graficzny konkurs Meidnera, Wrocław, Oleśnica (2010); BIO. Wystawa dyplomowa, Centrum Sztuki IMPART, Wrocław (2009); Lalka, Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław (2008); Survival 4. Sztuka w ekstremalnych warunkach (2006); Samsung Art Master, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 35

Aleksandra Kuczara (1984)
W górach śniadanie, 2013

akryl, olej, płótno / 60 x 100 cm
sygn. p.d.: Kuczara '13

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
199 USD