85. Małgorzata Limon - Adrianna, 2013

    Judyta Krawczyk-Domańska
    - Babcia, 2014,

    Klara Netto
    - Home, 2013,

sygn. p.d.: M.Limon '13

(ur. 1986 r.) w latach 2006-2012 studiowała na ASP w Gdańsku, w pracownia prof. M. Świeszewskiego. W 2009 r., w ramach stypendium Erasmus uczęszczała na Accademia delle Belle Arti di Brera, Milano do pracownii prof. S. Pizzi. Brała udział w wystawach zbiorowych: Muzeum Archeologiczno-Historycznym, Głogów (2014); Galeria Wzgórze Zamkowe, Lubin (2014); 26. Ogólnopolski Przegląd Młodego Malarstwa, Legnica (2013); VII Międzynarodowe Biennale Malarstwa i Tkaniny, Gdynia ((2013); Spichlerz Sztuki, Wejherowo ((2013); Festiwal latawców artystycznych Arte Vento, Cervia, Włochy (2013); Dyplomy 2012, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku (2013); Biblioteka Uniwersytetu Medycznego, Pałac Branickich, Białystok (2013); Reminiscencje, Chojnice (2012); Festiwal Artystyczny Forein Drama Festival, Ayadin, Turcja (2012); Martwa natura wiecznie żywa, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk (2011); Kamień-papier-nożyce, Klub Flisak, Gdańsk (2011); ARTeNATIVE # 12, Fundacja Wspólnota Gdańska, E66 Galeria, Gdańsk (2011); VIII Międzynarodowe Nadbałtyckie Triennale Miniatury Tkackiej Działania włókna, Puck (2010); Kilka słów o kobietach, Klub Intro, Gdańsk (2010); Grafika Roku 2009 Pomorza , Galeria GTPS Punkt, Gdańsk (2010); Rozmowy, Galeria GTPS , Gdańsk (2010); Malarstwo i Rysunek Katedry, ASP, Gdańsk (2010); Studenci ASP w Gdańsku, Bank WBK, Gdańsk (2010); Studenci prof. M. Świeszewskiego, Park Naukowo-Technologiczny, Gdańsk (2010); Nowoczesność kontra Antyk, Kościół Madonna del Rosario Cappellania, Mediolan, Włochy (2009); Wiosna Młodych, Kartuzy (2009); Wydział Grafiki ASP, Gdańsk (2008); Pracownia Tkaniny Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku prof . Wł. Cygan, Centralne Muzeum Włókiennictwa, Łódź (2008); Defekt, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk (2008).

Nr katalogowy: 85

Małgorzata Limon (1986)
Adrianna, 2013

olej, płótno / 60x81 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR