62. Joanna Małecka - Memorex, 2012

    Paulina Maksjan
    - Kropki 3, 2013,

    Marcin Painta
    - Ona i Art, 2011,

sygn. p.d. Joanna Małecka, 2012, opisany na odwrocie JOANNA MAŁECKA MEMOREX 2012

(ur. 1975 r.) studiowała w latach 1996-2001 na ASP w Łodzi, na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom zrealizowała w Pracowni Sitodruku prof. A. Smoczyńskiego. Obecnie doktorantka na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2012). Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych m.in.: Andel's Contemporary Art, Hotel Andel's, Łódź (2010); Grand Prix Młodej Grafiki Polskiej, Bunkier Sztuki, Kraków (2000, 2003, 2006, 2009); Hybryda III Eurografik, Culyural Bridge Across Europe, Bradford Gallery, Wielka Brytania (2008); Młoda Grafika Polska, Galeria Famagusta Gate, Nikozja, Cypr (2008); International Grafiktriennale Print, Kunstlerhaus K/Haus Galerie, Wiedeń, Austria (2007); V International Engraving Exhibition Art and the Printing Press, Graphics from Poland, Civic Museum, Cremona, Włochy (2007); Corpo/Reo-de Portesio (2007); Mostra di Grafiche d'Arte Shortvideo Convention, Palazzo Della Fondazione Cominelli, Cisano di San Felice, Brescia, Włochy (2007); Międzynarodowy Festiwal Design Partyprint, Art Center, Łódź (2007); Polskie Orły Młoda Grafika Polska, Centrum Kultury Fundacji Koreańskiej, Seoul, Korea (2006); V Międzynarodowe Triennale Grafiki Kolor w Grafice Now!, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń (2006); Drogi Współczesnej Grafiki, Dom Rodzinny Rafaela, Pracownia Jana Santi, Urbino, Włochy (2005); Triennale Krakau, Horst Janssen Museum, Oldenburg, Niemcy (2004).

Nr katalogowy: 62

Joanna Małecka (1975)
Memorex, 2012

druk cyfrowy, technika mieszana, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 000 zł
718 EUR
991 USD