52. Katarzyna Piotrowicz - Pixels on my mind, 2010

    Paulina Penc
    - Make up no 24, 2014,

    Jacek Malinowski
    - Toskania, 2014,

(ur. 1989 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwo ASP w Katowicach. Dyplom magisterski z wyróżnieniem obroniła w 2013 r. w pracowni prof. I. Walczaka. Laureatka Stypendium Rektora dla najlepszych studentów (2011, 2012, 2013). Otrzymała II Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Statuetkę Srebrna Ostroga oraz Nagrodę Pisma Exit na 23 Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych Promocje w Legnicy. Autorka wystawy indywidualnej print_SCREEN, Galeria AYA, Katowice. Brała udział w wystawach zbiorowych: Najlepsze Dyplomy 2013, Gdańsk; O!braz, Galeria Bilbordowa, ulica Kopernika, Katowice; Kulik/Piotrowicz/Walczak. Tylko painting, Katowice, Galeria Bibu; wystawa zbiorowa Plakatu ASP Katowice, Mińsk.

Nr katalogowy: 52

Katarzyna Piotrowicz (1989)
Pixels on my mind, 2010

olej, płótno / 100 x 80 cm
opisany na odwrocie: KATARZYNA PIOTROWICZ 100x80 cm 29.04.2010 rok bez tytułu

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
331 USD