55. Izabela Rogucka - Bug, 2013

    Paweł Rogalski
    - Budka, 2013,

    Dominika Wlazło
    - Zima, 2013,

sygn. na odwrocie: I. Rogucka

(ur. 1985 r.) w latach 2007-2012 studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Poznaniu. W latach 2010-2013 studiowała na ASP w Wiedniu w klasie mistrzowskiej Pawła Althamera oraz Juliana Goethe. W roku akademickim 2008/09 stypendystka Erasmus na Universidad de Granada w Hiszpanii. Dyplom z malarstwa zrealizowała w pracowni prof. A. Zdanowicza. W 2013 r. finalistka XI edycji konkursu im. Gepperta we Wrocławiu. Autorka wystaw indywidualnych: Gra Miasto Miasto Gra, Galeria Stara Prochownia, Warszawa (2013); Niewygoda w Naturze, Galeria Raumacht, Wieden´, Austria (2013); O- -O- -O- -O, Mie?dzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań (2012); Miłos´c´ Ziemska i Niebian´ska, Centrum im. L. Zamenhofa, Białystok (2011); Na Granicy Temperatur, Galeria Rotunda, ASP, Poznan´ (2008). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Lost and Found, Franz-Josephs-Bahnhof, Wiedeń, Austria (2013); Malarstwo Językiem Uniwersalnym, Fundacja Zielona Marchewka, Centrum im. L. Zmenhofa, Białystok (2013); Między Wschodem a Zachodem, Galeria Sztuki Współczesnej, Łomża (2013); Uwaga Malarswto!, XI Edycja konkursu im. E. Gepperta, Galeria BWA, Wrocław (2013); Reisebüro Donaucitykirche, Wieden´, Austria (2013); Blue Banana, Praterstern, Wieden, Austria (2011);´ Wne?trze, Galeria Zielona Marchewka,Warszawa (2011); Festiwal Kultury Studenckiej Artenalia, Stara Rzez´nia, Poznan´ (2010); Co Kochamy, Galeria BWA, Białystok (2009); Katedra Malarstwa ASP w Poznaniu, Galeria Wahadło Foucault, Poznan´ (2007); Samsung Art Master, CSW, Warszawa (2007).

Nr katalogowy: 55

Izabela Rogucka
Bug, 2013

olej, akryl,płótno / 91x140 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 000 zł
479 EUR
661 USD