105. Natalia Rozmus - Raindrops, 2012

    Bartosz Wiłun
    - Krótki film, 2009,

    Izabela Siemiątkowska
    - Kwiatek, 2013,

(ur. 1983 r.) w latach 2007-2012 studiowała na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a w latach 2003-2008 na ASP w Poznaniu na Wydziale Architektury i Wzornictwa. W 2012 r. zaprezentowała wystawę indywidualną inSPIRAcje w Galerii Auto Watin, Poznan´; uczestniczyła w przeglądzie „Świeża krew” w Galerii Socatao, Wrocław oraz w zbiorowej wystawie laureato´w konkursu Artist Wanted: Art Takes Times Square, Nowy Jork. Ma na koncie wystawy indywidualne: fotografii i rysunko´w, Salon VW Krotoski-Cichy, Przez´mierowo (2003); There’s a Road, Salon Audi, Przez´mierowo (2008); Don’t Stop Me Now, Galeria Dymlingen, Jo¨nko¨ping, Szwecja (2009); Smak Podróży, Sztukafeteria, Poznań (2010); Malarstwo, Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Kriomedica?, Poznań (2011); Zakamarki, Galeria Bekos, Poznań (2011).

Nr katalogowy: 105

Natalia Rozmus (1983)
Raindrops, 2012

olej, płótno / 120 x 65 cm
opisany na odwrocie: „raindrops" natalia rozmus 2012

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR