106. Izabela Siemiątkowska - Kwiatek, 2013

    Natalia Rozmus
    - Raindrops, 2012,

    Kamila Kuźnicka
    - Makro 4 z cyklu Pareidolia 2013,

sygn. na odwrocie: Izabela/Siemiątkowska

(ur. 1990 r.) w latach 2009-2013 studiowała na ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. S. Baja. W 2013 r. zrealizowała dekorację s´cienną w klubie Eufemia w Warszawie. Brała udział w wystawach zbiorowych m.in.: Malarstwo europejskich ASP (Litwa, Łotwa, Polska), UNESCO Sv. Jono Gatves Galerija, Wilno (2013); Studenci prof. S. Baja i dr A. Karapudy, Lutheraneum Kos´cioła Ewangelicko-Augsburskiego pw. S´wie?tej Tro´jcy, Warszawa (2013); SEN:TEZA, Studio Fotograficzne Produkcja Artystyczna, Warszawa (2012); Studenci prof. W. Zubali i dr M. Chomickiego, ASP, Warszawa (2012); Restauracja Entropia, Warszawa (2011).

Nr katalogowy: 106

Izabela Siemiątkowska (1990)
Kwiatek, 2013

olej, płótno / 92x73 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
265 USD