78. Justyna Sołowiej - Na jeziorach - Love Story 1, 2013

    Katarzyna Janiec-Piłat
    - bez tytułu, 2010,

    Monika Panek
    - Cisza, 2009,

(ur. 1986 r.) w latach 2006-2011 odbyła studia na Wydziale Sztuki w Olsztynie. W 2011 r. obroniła dyplom z malarstwa. W 2012 r. otrzymała stypendium artystyczne Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a w 2013 r. stypendium Prezydenta Olsztyna. Autorka wystaw indywidualnych: Tętniące miasto nocą, Galeria Marszałkowska, Olsztyn (2012); Tętniące miasto nocą, Galeria Jednego Obrazu, Muzeum Warmii i Mazur, Olsztyn (2012); Rytm miasta, Awangarda Bis, Olsztyn (2012); Moda wśród nas, MOK, Olsztyn (2011); Martwa natura, Miejska Biblioteka Publiczna, Morąg (2007).

Nr katalogowy: 78

Justyna Sołowiej (1986)
Na jeziorach - Love Story 1, 2013

akryl, płótno / 110 x 130 cm
sygn. l.d.: JUSTYNA SOŁOWIEJ
opisany na odwrocie: „Na jeziorach- love story 1" justyna sołowiej / akryl na płótnie, 60x60 cm, 2013 rok

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD