88. Monika Stolarska - Substancja 3, 2013

    Monika Sikora
    - Miasto 002, 2013,

    Katarzyna Korytkowska
    - Savage Garden Violet, 2014,

(ur. 1986 r.) jest studentką Studium Pedagogicznego przy ASP w Warszawie od 2010. W 2011 r. ukończyła warszawską ASP, a wcześniej studiowała w Narodowej Akademii Sztuki w Sofii, Bułgaria (2009). Laureatka nagrody za cykl prac dyplomowych im. Prof. Ewy Tomaszewskiej. Autorka wystaw indywidualnych: Destrukcje/Konstrukcje/Dekonstrukcje, Wydział Malarstwa ASP, Warszawa (2010); Symbioza, Centrum Artystyczne Sztukarnia, Warszawa (2012). Brała udział w wystawach zbiorowych: Pracownia 64, Galeria Łazienkowska, Warszawa (2007); Młoda Tkanina Warszawska, Galeria Łazienkowska, Warszawa (2008); Kunstbrucke – Young Artists From Eastern Europe, Berlin (2008); W Procesie, Wydział Malarstwa ASP, Warszawa (2009); Pomiędzy, Pałac Alfreda Biedermana, Łódź (2009); Niezła Sztuka, Tumska 13, Płock (2011); Galeria 2.0, Warszawa (2011); Galeria Ether. Warszawa (2011); Liberte, Variete, Fraternite, Galeria Fundacji Atelier, Warszawa (2012); Otwarte, Centrum Olimpijskie, Warszawa (2012); Promocje 2012, Galeria Sztuki, Legnica (2013); 6 Kobiet, Galeria Studyjna Kina Luna, Warszawa (2013).

Nr katalogowy: 88

Monika Stolarska (1986)
Substancja 3, 2013

olej, płótno / 30 x 40 cm
opisany na odwrocie: MONIKA STOLARSKA z cyklu „SUBSTANCJA" 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR