73. Agata Trafalska - Danae, 2014

    Artur Wąsowski
    - Przepraszam, 2010,

    Paweł Porada
    - Miłość, 2014,

opisany na odwrocie: Agata Trafalska, 2014 'DANAE'

(ur. 1982 r.) jest absolwentką socjologii Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantką Wydziału Polonistyki na tej uczelni. Obecnie (od 2011 r.) studiuje w Academy of Art University w San Francisco w Kalifornii. Ostatnio (2012) prezentowała swoje prace na Times Square w Nowym Jorku, w ramach projektu Art Takes Times Square. Rezydentka w Artestudio Ginestrelle w Assisi (Włochy), gdzie realizowała projekt A.I.R, zakończony międzynarodową wystawą zbiorową w the Gallery Le Logge (2012).

Nr katalogowy: 73

Agata Trafalska (1982)
Danae, 2014

olej, płótno / 120x118,5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 700 zł
407 EUR
562 USD