65. Anna Wójcik - Raz dwa trzy, 2014

    Marcelina Rydelek
    - bez tytułu, 2013,

    Monika Wyłoga
    - Para z najeżką, 2013,

  opisany na odwrocie: Ania Wójcik 2014 'RAZ DWA TRZY'

(ur. 1986 r.) studiowała na Akademii im. J. Długosza w Cze?stochowie na Wydziale Malarstwa. Stypendystka Prezydenta Miasta Cze?stochowa (2012, 2013). Autorka wystaw indywidualnych Jestem jak s´lepy kon´, nie widze? przeszko´d, Galeria Promocji Młodych, Łódź (2012); Centrum Promocji Młodych, Cze?stochowa (2011). Autorka instalacji i projektów: Igloo, Cze?stochowa (2013); Ge?stwina, Centrum Promocji Młodych, Cze?stochowa (2012); CzytajPan, Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj! (2012); LAS, Plac Biegan´skiego Cze?stochowa (2012); Mujeres Maravillsas, Centrum Promocji Młodych, Cze?stochowa (2012); Jada? truja?ce staniki z Chin, wystawa Aspekty Made in China, Galeria Promocji Młodych, Ło´dz´ (2011); Super Henryk´, Arteria, Cze?stochowa (2011); Musisz koniecznie to zobaczyc´, XVIII Noc Kulturalna, Cze?stochowa (2011). Uczestniczka wystaw: II Spotkania Sztuki Niezalez˙nej, Lanckorona (2012); Gaude Mater, Cze?stochowa (2012); Jare Gody Rytuał, Rzeszo´w (2012).

Nr katalogowy: 65

Anna Wójcik (1986)
Raz dwa trzy, 2014

olej, płótno / 100x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR