57. Maciej Zabawa - Ślicznotka z Gniezna, 2014

    Dominika Wlazło
    - Zima, 2013,

    Patrycja Winiarska
    - Zapomnienie, 2013,

  sygn. l.d. monogram wiązany, opisany na odwrocie: 2014 MACIEJ ZABAWA

(ur. 1981 r.) absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu, gdzie w 2007 r. uzyskał dyplom z malarstwa ściennego u prof. A.M. Łubowskiego i malarstwa sztalugowego u prof. W. Sadley’a. Uprawia malarstwo i malarstwo na jedwabiu. Stypendysta Marszałka Województwa Pomorskiego (2008). Brał udział w wystawach zbiorowych: II Triennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Środowiska Wybrzeża Gdańskiego (2007); Płocka Galeria Sztuki, Płock (2008); Galeria BWA, Rzeszów (2008); Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia, Radom (2007, 2009); V Ogólnopolskie Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej, Trójmiasto (2011); wystawa z okazji 100-lecia ZPAP Art. Now!, Bruksela (2011); Przegląd Młodej Sztuki Untouchable, w ramach Mediations Biennale, Poznań (2012).

Nr katalogowy: 57

Maciej Zabawa (1981)
Ślicznotka z Gniezna, 2014

akryl, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
265 USD