68. Katarzyna Urbaniak - Superwoman, 2011

    Monika Tobiańska-Porc
    - Odbicie, 2014,

    Magdalena Szyszkowska
    - Zima, 2014,

opisany na odwrocie: Katarzyna Urbaniak SUPERWOMAN 2011

Nr katalogowy: 68

Katarzyna Urbaniak (1969)
Superwoman, 2011

olej, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
331 USD