30. Monika Dętkoś - Aquarius, 2014

    Andrzej Fronczak
    - Kod zapisu, 2013,

    Grieg Cysewski
    - Devil, 2007-2009,

  sygn. p.d.: M.Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 90x90 2014

Nr katalogowy: 30

Monika Dętkoś (1974)
Aquarius, 2014

akryl, płótno / 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 900 zł
693 EUR
958 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00