15. Anna Gubernat - Bez tytułu (z serii Get Awey from It all to Paradise), 2008

    Jan Szczepkowski
    - Pracownia (Odwróceni), 2012,

    Tadeusz L. Serafin
    - 11 V, 2012,

(ur. 1984 r.) w latach 2003-2008 studiowała na Wydziale Malarstwa i jednocześnie na Wydziale Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Wł. Dudkowiaka zrealizowała w 2008 r. Finalistka konkursu Grolsch Independence Award (2010), laureatka I nagrody konkursu Samsung Art Master. Autorka wystaw indywidualnych: Roses are red, Galeria Artrakt, Wrocław (2012); PntV, Olga Santos Galeria, Porto, Portugalia (2010); Unselected works, Galeria Bernardo Marques, Lizbona, Portugalia (2009); Get away from it all to Paradise, Galerie ZP, Karlsruhe, Niemcy (2009); Something untauchable, Galeria Debiut, CK”Zamek”, Poznań (2006); My Ssister and me, Galeria Electra, Porto, Portugalia (2005); Widokówki, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 15

Anna Gubernat (1984)
Bez tytułu (z serii Get Awey from It all to Paradise), 2008

olej, płótno / 65 x 81 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT BEZ TYTUŁU (z serii „GET AWEY FROM IT ALL TO PARADISE") OLEJ NA PŁÓTNIE, 2008

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00