27. Jurek Lis - Rezerwat III, 2011

    Stanisław Kortyka
    - Za murem mur II, 2012,

    Paweł Zapendowski
    - Juliette Binoche - Damage Spring, 2013,

(ur. 1954 r.) w 1980 r. uzyskał dyplom PWSSP we Wrocławiu w pracowni prof. K. Jarodzkiego. Trzykrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Autor 15 wystaw indywidualnych. Brał udział w ok.100 wystawach zbiorowych. Brał udział w Międzynarodowym Triennale Rysunku, Wrocław (1981), IX Międzynarodowej Wystawie Rysunku, Rijeca, Jugosławia (1984), 1 Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego, Lubaczów (1994). Wielokrotnie brał udział w wystawach Festiwalu Malarstwa Polskiego w Szczecinie oraz Bielskiej Jesieni w Bielsko-Białej.

Nr katalogowy: 27

Jurek Lis (1954)
Rezerwat III, 2011

olej, płótno / 110 x 125 cm
sygn. l.d.: Lis Jurek 2014
opisany na odwrocie: Jurek Lis

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00