16. Tadeusz L. Serafin - 11 V, 2012

    Anna Gubernat
    - Bez tytułu (z serii Get Awey from It all to Paradise), 2008,

    Jan Malik
    - Postój na czerwonym, 2014,

(ur. 1953 r.) w 1978 r. ukończył Wydział Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom zrealizował w procowni prof. J. Sienickiego. Autor wystaw indywidulanych m.in. Galeria DAP 3, Warszawa (2013); Galeria van Golik, Warszawa (2011, 2009); Galeria Arka, Warszawa (1992); Galeria Bazart, Poznań (1988); Galeria Praska, Warszawa (1986, 1989).

Nr katalogowy: 16

Tadeusz L. Serafin (1953)
11 V, 2012

technika własna, płyta, papier, akryl, pastele, olej, ołówek / 80 x 60 cm
sygn. p.d.: LTS '11/ V

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00