40. Jerzy Kossak - Odwrót spod Moskwy, 1941

    Kazimierz Sichulski
    - W ogrodzie, 1922,

    Jerzy Kossak
    - Pojenie konia, 1942,

Nr katalogowy: 40

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Odwrót spod Moskwy, 1941

olej, tektura / 49,5 x 69,5 cm
sygn. l.d.: Jerzy Kossak / 1941

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 655 EUR
2 296 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 892 - 2 365 EUR
2 623 - 3 279 USD