20. Feliks Michał Wygrzywalski - Akt nad brzegiem morza

    Włodzimierz Terlikowski
    - Pejzaż południowy, 1919,

    Jacek Malczewski
    - Anioł, 1913,

Nr katalogowy: 20

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 - 1944)
Akt nad brzegiem morza

olej, płótno / 77 x 93 cm
sygn. l.d.: F.M.Wygrzywalski Roma

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 492 EUR
6 230 USD

Estymacja:
22 000 - 27 000 zł
5 201 - 6 383 EUR
7 214 - 8 853 USD

21 000 zł
4 965 EUR
6 886 USD