12. Tadeusz Kokietek - Szarża pod Kiernozią

    Wlastimil Hofman
    - Anioł, 1923,

    Jerzy Kossak
    - Zamieć, 1938,

Nr katalogowy: 12

Tadeusz Kokietek (1920 - 1982)
Szarża pod Kiernozią

olej, płótno / 70 x 102 cm

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 365 EUR
3 279 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 837 - 3 547 EUR
3 935 - 4 919 USD