12. Katarzyna Janiec-Piłat - bez tytułu, 2013

    Łukasz Fałdrowicz
    - bez tytułu, 2013,

    Tomasz Jędrzejko
    - Pejzaż metafizyczny nr 4, 2013,

  opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec Piłat

(ur. 1978 r.) zrealizowała dyplom na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie w 2004 r., w pracowni prof. A. Myjaka. Rok wcześniej uzyskała tytuł magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Nr katalogowy: 12

Katarzyna Janiec-Piłat (1978)
bez tytułu, 2013

olej, płótno / 110x130 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR