33. Paweł Dąbrowski - Grace, 2012

    Izabela Siemiątkowska
    - Dwa kwiatki, 2013,

    Blanka Dudek
    - Rozmowa, 2006,

  opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 82x65 cm "GRACE" 2012

(ur. 1974 r.) w 2002 r. ukończył Katedrę Sztuki na Politechnice w Radomiu. Dyplom z malarstwa zrealizował w pracowni prof. A. Gieragi, a aneks z Grafiki Projektowej u prof. J. Zduniewskiego. Zajmuję się malarstwem i ilustracją, a także jest nauczycielem sztuki. Autor wystaw indywidualnych w Ambasadzie USA w Warszawie (2006, 2007). Uczestnik ekspozycji: Studium Plastyczne Colage, Warszawa (1998); Politechnika Radomska (2003); Netgaleria (2004); Malarstwo młodych, Galeria Gama-due, Warszawa (2005); Motto cafe, Warszawa (2006).

Nr katalogowy: 33

Paweł Dąbrowski
Grace, 2012

olej, płótno, / 82x65 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 500 zł
360 EUR
492 USD