27. Dominika Hofman - bez tytułu, 2013

    Waldemar Borowski
    - Królowa, 2013,

    Martyna Borowiecka
    - Materia I, 2012,

(ur. 1986 r.) ukończyła ASP w Gdańsku, Wydział Malarstwa i Grafiki. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. M. Świeszewskiego wraz z aneksem z grafiki warsztatowej u prof. Z. Gorlaka w 2011 r. Otrzymała wyróżnienie honorowe Ogólnopolskiego Konkursu Studencka Grafika Roku (2011). Autorka wystawy indywidualnej Plama, Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk (2013). Brała udział w wystawach: Otwarta Pracownia, Europejskie Dni Kultury, NCK, Gdańsk (2011); Młode Malarstwo w Gdańsku, Muzeum Historyczne, Gdańsk (2011); Park Naukowo-Technologiczny, Gdynia (2011); Młode Sztuki, Spichlerz Sztuki, Wejherowo (2012); Studencka Grafika Roku (2012); II Piotrkowskie Biennale Sztuki (2013); Wystawa Polskich Artystów Niezależnych, Spichlerz Sztuki, Wejherowo (Lipiec 2013).

Nr katalogowy: 27

Dominika Hofman (1986)
bez tytułu, 2013

olej, płótno / 130 x 98 cm
opisany na odwrocie: Dominika Hofman

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 000 zł
720 EUR
984 USD