67. Radosław Jastrzębski - Krzyże, 2007

    Jacek Sztuka
    - Plaża II, 2012,

    Ewa Zwarycz
    - Włosy 1, 2013,

  sygn. p.d. RJastrzębski/2007, na odwrocie: "Krzyże"/Radosław Jastrzębski/2007

Nr katalogowy: 67

Radosław Jastrzębski (1987)
Krzyże, 2007

olej, płyta pilśniowa, / 55x75 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD