70. Marta Kańska - Naszyjnik z piór, 2013

    Ewa Mrowiec-Łysy
    - bez tytułu, 2010,

    Paulina Szymaniuk
    - Esy-floresy, 2011,

  opisany na odwrocie: MARTA KAŃSKA "NASZYJNIK Z PIÓR" KRAKÓW 2013

(ur. 1982 r.) dotąd występowała jako artystka anonimowa. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach we Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii i USA.

Nr katalogowy: 70

Marta Kańska (1982)
Naszyjnik z piór, 2013

olej, płótno / 60x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR