70. Marta Kańska - Naszyjnik z piór, 2013
(ur. 1982 r.) dotąd występowała jako artystka anonimowa. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach we Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii i USA.
Nr katalogowy: 70
Marta Kańska (1982)
Naszyjnik z piór, 2013
olej, płótno / 60 x 50 cm
opisany na odwrocie: MARTA KAŃSKA „NASZYJNIK Z PIÓR" KRAKÓW 2013
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR