35. Adrian Kempa - Następną proszę, 2012

    Blanka Dudek
    - Rozmowa, 2006,

    Klaudia Rzepka
    - z cyklu Yoga, 2013,

  opisany na odwrocie: BLANKA (JOANNA) DUDEK "ROZMOWA" 2006 r. OLEJ, PŁÓTNO, 76x100 CM

(ur. 1989 r.) ukończył studia licencjackie z malarstwa na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Poznaniu. Dyplom zrealizował w pracowni prof. M. Zaborowskiego. Laureat wyróżnienia honorowego XII Konkursu Sztuk Plastycznych Ars Uniwersitatis (2012) oraz nagrody głównej pleneru ceramicznego Zduny (2007). Autor wystaw indywidualnych: W otoczeniu bieli, Galeria Foyer CKIS, Kalisz (2013), Dwa światy, Komoda Club, Kalisz (2012).

Nr katalogowy: 35

Adrian Kempa (1989)
Następną proszę, 2012

olej, płótno / 110x65 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR