82. Grzegorz Klimek - Koń 3b, 2013

    Klara Netto
    - Mój oficjalny profil, 2013,

    Małgorzata Zembko
    - Innocence, 2012,

  sygn. l.g.: G.Klimek 2013, opisany na odwrocie: G. Klimek Koń 2013 Klimek

(ur. 1987 r.) w latach 2007-2008 studiował na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, a następnie na ASP we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. Uczestniczył w wystawach zbiorowych m.in. Galeria Gaude Mater, Częstochowa (2007); 4 Międzynarodowy Konkurs Rysunku, Wrocław (2009); Triennale Małej Formy Malarskiej, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń (2010); Triennale Rysunku, Lubaczów (2011); Galeria -1, PKOI, Warszawa (2012); World Gallery of Drawing, Skopie, Macedonia (2012); Galeria Sztuki Współczesnej DNA Wrocław (2012).

Nr katalogowy: 82

Grzegorz Klimek (1987)
Koń 3b, 2013

tempera, żywica szelakowa, olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 300 zł
312 EUR
427 USD